Rezultate la etapa JUDEȚEANĂ – Secțiuni ONLINE – Concurs Regional de Consiliere Școlară prin Artterapie „EXPRIMĂ-TE LIBER!”, ediția 2024

(proiect inclus în CPEERI, 2023-2024, Anexa 3 la OME 3468, la poziția 1504)

Prezentăm mai jos REZULTATELE Concursului de Consiliere școlară prin Artterapie „EXPRIMĂ-TE LIBER!”, în urma evaluării lucrărilor participante la etapa județeană (participare online), pe secțiuni și nivele.

Secțiunile cu participare online au fost:

• Desen/Pictură/Artă digitală
  • Compoziție literară

Rezultate pe secțiuni și nivele (gimnaziu și liceu) se regăsesc aici

Broșură prezentare rezultate GIMNAZIU

Broșură prezentare rezultate LICEU

Atât elevii cât și profesorii coordonatori, care au obținut premiile I, II, III sau mențiunea I, vor primi diplome și vor fi premiați în cadrul festivităților de premiere din perioada 12 – 13 martie 2024.

Mulțumim partenerilor: Consiliul Judeţean Sălaj, Inspectoratul Şcolar Judeţean Sălaj, Centrul de Cultură și Artă al Județului Sălaj.

Finanțarea necesară organizării și acordării tuturor PREMIILOR din cadrul concursului este asigurată de către CONSILIUL JUDEȚEAN SĂLAJ.

Felicitări tuturor!