REȚEAUA CONSILIERILOR ȘCOLARI DIN JUDEȚUL SĂLAJ

An școlar 2021 – 2022

Consilieri școlari – Centrul Județean de Asistență Psihopedagogică Sălaj

Nr.

Crt.

NUM ŞI PRENUME

Funcția  Observații
1. DRAGOȘ ANCA CORINA Prof. consilier școlar cu atribuții de coordonator CJAP  
2. GÂRDAN MELANIA MARIA Prof. consilier școlar
3. CERNUCAN LORENA

CÂMPEAN ZAMFIRA

Prof. consilier școlar

Prof. consilier școlar

Inspector școlar, obligație de catedră – 4 ore

Inspector școlar, obligație de catedră – 2 ore

 

 Consilieri școlari – Cabinete Școlare de Asistență Psihopedagogică

Zalău
Nr. crt.

NUME ŞI PRENUME

UNITATEA/ UNITĂȚILE DE ÎNVĂŢĂMÂNT

în care își desfășoară activitatea

1. BEJAN PAULA ANDREEA 1. Grădiniţa cu P. P. Nr. 1  Zalău

2. Grădiniţa cu P. P. Nr. 5  Zalău

3. Grădiniţa cu P. N. Nr. 4  Zalău

(secția maghiară și secția română)

2. BLAJ ALINA 1. Grădiniţa cu P. P. Nr. 12  Zalău

2. Liceul Ortodox „Sfântul Nicolae” Zalău

3. Şcoala Gimnazială „Vasile Breban” Crişeni

4. Şcoala Gimnazială Nr. 1 Agrij

3. BODA MARIANA 1. Şcoala Gimnazială „Iuliu Maniu” Zalău

2. Şcoala Gimnazială Nr. 1 Românași

4. BODEA GABRIELA 1. Grădiniţa cu P. P. „Pinochio” Zalău

2. Grădiniţa cu P. N. Nr. 7 Zalău

3. Şcoala Gimnazială Nr. 1 Aghireș

5. BUZGĂU ADINA 1. Liceul Tehnologic „Mihai Viteazul” Zalău

2. Şcoala Gimnazială Nr. 1 Buciumi

6. CHICHIȘAN LAVINIA 1. Grădiniţa cu P. P. „Căsuța cu povești”(nr. 10)  Zalău

2. Grădiniţa cu P.P. „Dumbrava Minunată”  Zalău

3. CJAP (2 ore)

7. CORA CARLA Şcoala Gimnazială „Simion Bărnuţiu” Zalău
8. DASCĂL  MIRELA ANGELA 1.Liceul Tehnologic „Voievodul Gelu” Zalău

2. Școla Gimnazială Nr. 1 Mirșid

9. GROZA ADRIANA CARMEN 1.  Şcoala Gimnazială „Porolissum” Zalău

2. Şcoala Gimnazială Nr. 1 Bălan

10. HORVATH BEATA LAURA 1. Şcoala Gimnazială „Gheorghe Lazăr” Zalău

2. Şcoala Gimnazială Nr. 1 Borla

11. KERESZTES ZITA 1. Liceul cu Program Sportiv „Avram Iancu” Zalău

2. Şcoala Gimnazială Nr. 1 Panic

3. Şcoala Gimnazială „Aurelia și Lazăr Cosma” Treznea

12.  LOBOȘ SIMONA 1.Liceul de Artă „Ioan Sima” Zalău,

2. Şcoala Gimnazială Nr. 1 Chieșd

13. LUNG ANIELA ROXANA Colegiul Tehnic „Alesandru Papiu Ilarian” Zalău
14. MORAR MONICA Colegiul Naţional „Silvania” Zalău
15. NAGY MELINDA 1. Grădiniţa cu P. P. „Voinicel” Zalău

2. Grădiniţa cu P. P. „Piticii Isteți” Zalău

3. Școala Gimnazială Nr. 1 Zimbor

16. DASCĂL  MIRELA ANGELA

MORAR MONICA

Şcoala Gimnazială „M. Eminescu”   Zalău
17. POP VAIDA IOANA 1. Şcoala Gimnazială „Corneliu Coposu”  Zalău

2. Şcoala Gimnazială „Simion Bărnuțiu” Bocşa

 18. BENEA PATRICIA 1.Liceul Pedagogic „Gheorghe Şincai” Zalău

2. Şcoala Gimnazială „Mihai Eminescu” Zalău (2 ore)

19. CORA CARLA  1. Grădiniţa cu P. P. „Ion Creangă” Zalău

2. Grădiniţa cu P. P. „Licurici” Zalău

20. SZALANSZKI  JUDIT 1. Liceul  Reformat „Wesselenyi” Zalău

2. Şcoala Gimnazială „Szikszai Lajos” Şamşud

Șimleu Silvaniei
Nr.

crt.

NUME ŞI PRENUME

UNITATEA/ UNITĂȚILE DE ÎNVĂŢĂMÂNT

în care își desfășoară activitatea

 

1.

BÎRSAN CAMELIA MARIANA 1. Colegiul Tehnic „Iuliu Maniu”  Şimleu Silvaniei

2. Şcoala Gimnazială Nr. 1 Marca

 

2.

CHIMISLIU SIMONA IONELA 1. Şcoala Gimnazială „Silvania”  Şimleu Silvaniei

2. Şcoala Gimnazială Nr.1 Pustă (nivel gimnazial)

3. COSTEA DAN 1 Liceul Tehnologic „Ioan Ossian” Şimleu Silvaniei

2. Şcoala Gimnazială „Horea” Şimleu Silvaniei

3.  Liceul Tehnologic „Cserey – Goga” Crasna (secția română)

4. CRIŞAN ANICUŢA ROMANŢIANA 1. Grădiniţa cu P. P. Nr. 1 Şimleu Silvaniei

2.  Grădinița cu P.P. Nr. 2 Simleu Silvaniei

3. Grădiniţa cu P. P. Nr. 3 Şimleu Silvaniei

5. POP RAMONA MARIA 1.Colegiul National „Simion Bărnuţiu” Şimleu Silvaniei

2. Şcoala Gimnazială Nr.1 Pustă (nivel primar)

6. SZABO BEATA 1. Şcoala Gimnazială „Bathory Istvan” Şimleu Silvaniei

2. Şcoala Gimnazială Nr. 1 Boghiș

3. Şcoala Gimnazială Nr. 1 Ip

Jibou

Nr. crt.

NUME ŞI PRENUME

UNITATEA/ UNITĂȚILE DE ÎNVĂŢĂMÂNT

în care își desfășoară activitatea

1. DAROCZI ANDREI
  1. Şcoala Gimnazială „Lucian Blaga” Jibou
  2. Grădiniţa cu P.P. „Prichindel” Jibou
2. NUŢ DANIELA 1. Liceul Teoretic „Ioan Agârbiceanu” Jibou

2. Grădiniţa cu P.N.  Nr. 2 Jibou şi Grădiniţa cu P.N.  Nr. 3 Jibou

3. PRODAN VOICA 1.      Liceul Tehnologic „Octavian Goga” Jibou

2.      Școala Gimnazială „Vasile Lucăcel” Someș Odorhei

Cehu Silvaniei
Nr. crt.

NUME ŞI PRENUME

UNITATEA UNITĂȚILE/DE ÎNVĂŢĂMÂNT

în care își desfășoară activitatea

1. ANTAL KATALIN – EDIT

 

1. Liceul Tehnologic „Gheorghe Pop de Baseşti”  Cehu Silvaniei

2. Şcoala Gimnazială „G. Laszlo” Cehu Silvaniei

3. Grădiniţa cu P.P. „Piticot” Cehu Silvaniei (secția maghiara)

2. DENEȘ NICOLETA 1. Şcoala Gimnazială „Andrei Mureşanu” Cehu Silvaniei

2. Grădiniţa cu P.P. „Piticot” Cehu Silvaniei (secția română)

3. Școala Gimnazială „Petre Dulfu” Sălățig

Zona rurală

Nr.

crt.

NUME ŞI PRENUME

UNITATEA/UNITĂȚILE DE ÎNVĂŢĂMÂNT

în care își desfășoară activitatea

1. BANTO NATALIA 1.Liceul Tehnologic Nr. 1 Surduc

2. Şcoala Gimnazială Nr. 1 Gârbou

3. Școala Gimnazială „Marcus Aurelius” Creaca

2. BOROS ILONA Liceul Tehnologic „Cserey – Goga” Crasna (secția maghiară) – Grădinița cu Program Prelungit Crasna (secția română și maghiară)
3. DRUHORA ANDA 1. Liceul Tehnologic Nr. 1 Hida

2. Şcoala Gimnazială Nr. 1 Dragu

3. Școala Gimnazială Nr. 1 Sînmihaiu Almașului

4. MAN ADINA 1. Liceul Tehnologic „Ioachim Pop” Ileanda

2. Liceul Tehnologic Nr. 1  Gâlgău

5. POP ENIKO Liceul Tehnologic „Petri Mor” Nuşfalău
6. POP IOANA GEORGETA 1. Şcoala Gimnazială „Gheorghe Şincai” Bobota

2. Şcoala Gimnazială Nr. 1 Măierişte

7. PUSOK BARA ERIKA Liceul Tehnologic Nr. 1 Sărmăşag
8.  VLĂȘAN ANGELA 1. Şcoala Gimnazială. Nr. 1 Pericei

2. Școala Gimnazială Nr. 1 Vârșolț

3. Școala Gimnazială Nr. 1 Peceiu