REȚEAUA CONSILIERILOR ȘCOLARI DIN JUDEȚUL SĂLAJ

An școlar 2018 – 2019

Consilieri școlari – Centrul Județean de Asistență Psihopedagogică Sălaj

Nr. crt.

 

NUME ŞI PRENUME

Funcția Observații
1. MESAROS ADINA EMILIA Consilier școlar cu atribuții de coordonator

Prof. psiholog

2. DRAGOȘ ANCA CORINA Consilier școlar

Prof. psiholog

3. CERNUCAN LORENA DIANA

CÂMPEAN ZAMFIRA CRISTINA

Consilier școlar

Prof. psiholog

Consilier școlar

Prof. pedagog

Inspectori școlari

Obligație de catedră

(2 ore)

Consilieri școlari – Cabinete Școlare de Asistență Psihopedagogică

ZALĂU

Nr. crt.

NUME ŞI PRENUME

UNITATEA DE ÎNVĂŢĂMÂNT

în care își desfășoară activitatea

1. BEJAN PAULA ANDREEA
  1. Grădiniţa cu Program Prelungit. Nr. 1  Zalău
  2. Grădiniţa cu Program Prelungit Nr. 5  Zalău
  3. Grădiniţa cu Program Normal Nr. 4  Zalău
2. BLAJ ALINA
  1. Grădiniţa cu Program Prelungit Nr. 12  Zalău
  2. Liceul Ortodox „Sfântul Nicolae” Zalău
  3. Şcoala Gimnazială „Vasile Breban” Crişeni
  4. Şcoala Gimnazială Nr. 1 Agrij
3. BODEA GABRIELA
  1. Grădiniţa cu Program Prelungit. „Pinochio” Zalău
  2. Grădiniţa cu Program Normal Nr. 7 Zalău
  3. Şcoala Gimnazială nr. 1 Aghireș
4. BUZGĂU ADINA
  1. Liceul Tehnologic „Mihai Viteazul” Zalău
  2. Şcoala Gimnazială Nr. 1 Buciumi
5. CHICHIȘAN LAVINIA
  1. Grădiniţa cu Program Prelungit „Căsuța cu povești”(nr. 10)  Zalău
  2. Grădiniţa cu Program Prelungit  „Dumbrava Minunată”  Zalău
  3. CJAP Sălaj
6. CORA CARLA        Şcoala Gimnazială „Simion Bărnuţiu” Zalău
7. DASCĂL  MIRELA ANGELA
  1. Liceul Tehnologic „Voievodul Gelu” Zalău
  2. Școla Gimnazială Nr. 1 Mirșid
8. GROZA ADRIANA CARMEN
  1.  Şcoala Gimnazială „Porolissum” Zalău
  2. Şcoala Gimnazială Nr. 1 Bălan
9. HORVATH BEATA LAURA
  1. Şcoala Gimnazială „Gheorghe Lazăr” Zalău
  2. Şcoala Gimnazială Nr. 1 Borla
10. KERESZTES ZITA
  1. Liceul Sportiv „Avram Iancu” Zalău
  2. Şcoala Gimnazială Nr. 1 Panic
  3. Şcoala Gimnazială „Aurelia și Lazăr Cosma” Treznea
11. LOBOȘ SIMONA
  1. Liceul de Artă „Ioan Sima” Zalău,
  2. Şcoala Gimnazială Nr. 1 Horoatul Crasnei
12. LUNG ANIELA ROXANA       Colegiul Tehnic „Alesandru Papiu Ilarian” Zalău
13. MORAR MONICA       Colegiul Naţional „Silvania” Zalău
14. NAGY MELINDA
  1. Grădiniţa cu Program Prelungit „Voinicel” Zalău
  2.  Grădiniţa cu Program Prelungit „Piticii Isteți” Zalău
  3.  Școala Gimnazială Nr. 1 Zimbor
15.  PINTEA CHEREJI MIHAELA CORINA       Şcoala Gimnazială „M. Eminescu”   Zalău
16. POP VAIDA IOANA
  1. Şcoala Gimnazială „Corneliu Coposu”  Zalău
  2. Şcoala Gimnazială Nr. 1 Bocşa
17. PUIE IULIE
  1. Liceul Pedagogic „Gheorghe Şincai”  Zalău
  2. Şcoala Gimnazială „Mihai Eminescu”  Zalău (2 clase)
18. STRÎMBU IULIA MONICA
  1. Grădiniţa cu Program Prelungit. „Ion Creangă” Zalău
  2. Grădiniţa cu Program Prelungit „Licurici” (Nr. 8)  Zalău
  3. Şcoala Gimnazială Nr. 1  Hereclean
19. SZALANSZKI  JUDIT
  1. Liceul  Reformat „Wesselenyi” Zalău
  2. Şcoala Gimnazială Nr. 1 Şamşud
20 VANCU LARISA

SILVIA

  1. Şcoala Gimnazială „Iuliu Maniu” Zalău
  2. Şcoala Gimnazială Nr. 1 Românași
ȘIMLEU SILVANIEI
Nr. crt.

 

NUME ŞI PRENUME

UNITATEA DE ÎNVĂŢĂMÂNT

în care își desfășoară activitatea

1. BÎRSAN CAMELIA MARIANA
  1. Colegiul Tehnic „Iuliu Maniu”  Şimleu Silvaniei
  2. Şcoala Gimnazială Nr. 1 Marca
2. CHIMIȘLIU SIMONA IONELA
  1. Şcoala Gimnazială „Silvania”  Şimleu Silvaniei
  2. Şcoala Gimnazială Nr.1 Pustă (nivel gimnazial)
3. COSTEA DAN
  1. Liceul Tehnologic „Ioan Ossian” Şimleu Silvaniei
  2. Şcoala Gimnazială „Horea” Şimleu Silvaniei
  3. Liceul Tehnologic „Cserey – Goga” Crasna (nivel primar, gimnazial, liceal – secția română)
4. CRIŞAN ANICUŢA ROMANŢIANA
  1. Grădiniţa cu Program Prelungit  Nr. 1 Şimleu Silvaniei
  2. Grădinița cu Program Prelungit nr. 2 Simleu Silvaniei
  3. Grădiniţa cu Program Prelungit Nr. 3 Şimleu Silvaniei
5. POP RAMONA MARIA
  1. Colegiul National „Simion Bărnuţiu” Şimleu Silvaniei
  2. Şcoala Gimnazială Nr.1 Pustă (nivel primar)
6. SZABO BEATA
  1. Şcoala Gimnazială „Bathory Istvan” Şimleu Silvaniei
  2. Şcoala Gimnazială Nr. 1 Boghiş
  3. Şcoala Gimnazială Nr. 1 Ip

JIBOU

Nr. crt.

NUME ŞI PRENUME

UNITATEA DE ÎNVĂŢĂMÂNT

în care își desfășoară activitatea

1. DAROCZI ANDREI
  1. Şcoala Gimnazială „Lucian Blaga” Jibou
  2. Grădiniţa cu Program Prelungit „Prichindel” Jibou
2. NUŢ DANIELA
  1. Liceul Teoretic „Ioan Agârbiceanu” Jibou
  2. Grădiniţa cu Program Prelungit „Prichindel” Jibou (Grădiniţa cu Program Normal  Nr. 2 Jibou şi Grădiniţa cu Program Normal  Nr. 3 Jibou)
3. PRODAN VOICA
  1. Liceul Tehnologic „Octavian Goga” Jibou
  2. Școala Gimnazială „Vasile Lucăcel” Someș Odorhei
CEHU SILVANIEI
Nr. crt.

NUME ŞI PRENUME

UNITATEA DE ÎNVĂŢĂMÂNT

în care își desfășoară activitatea

1. ANTAL KATALIN – EDIT
  1. Liceul Tehnologic „Gheorghe Pop de Baseşti”  Cehu Silvaniei
  2. Şcoala Gimnazială „Gyulaffy Laszlo” Cehu Silvaniei
  3. Grădiniţa cu Program Prelungit „Piticot” Cehu Silvaniei (secția maghiara)
2. VLAȘAN ANGELA
  1. Şcoala Gimnazială „Andrei Mureşanu” Cehu Silvaniei
  2. Grădiniţa cu Program Prelungit „Piticot” Cehu Silvaniei (secția română + o grupa secția maghiară)
ZONA RURALĂ
Nr. crt.

 

NUME ŞI PRENUME

UNITATEA DE ÎNVĂŢĂMÂNT

în care își desfășoară activitatea

1. BODA MARIANA
  1. Liceul Tehnologic „Cserey – Goga” Crasna (secția maghiară)
  2. Grădinița cu Program Prelungit Crasna (secția română și maghiară)
2. JOZSA KRISZTINA HENRIETTE
  1. Şcoala Gimnazială. Nr. 1 Pericei
  2.  Școala Gimnazială Nr. 1 Vârșolț
3. LASCU IULIA
  1. Liceul Tehnologic Nr. 1 Surduc
  2. Şcoala Gimnazială Nr. 1 Gârbou
  3. Școala Gimnazială „Marcus Aurelius” Creaca
4. MAN ADINA MARIA
  1. Liceul Tehnologic „Ioachim Pop” Ileanda
  2. Liceul Tehnologic Nr. 1  Gâlgău
5. PUSOK BARA ERIKA MARIA       Liceul Tehnologic Nr. 1Sărmăşag,
6. POP ENIKO       Liceul Tehnologic „Petri Mor” Nuşfalău
7. POP IOANA GEORGETA
  1. Şcoala Gimnazială „Gheorghe Şincai” Bobota
  2. Şcoala Gimnazială Nr. 1 Măierişte
8. DRUHORA ANDA
  1. Liceul Tehnologic Nr. 1 Hida
  2. Şcoala Gimnazială Nr. 1 Dragu
  3. Școala Gimnazială Nr. 1 Sînmihaiu Almașului