REȚEAUA CONSILIERILOR ȘCOLARI DIN JUDEȚUL SĂLAJ
An școlar 2023 – 2024
Consilieri școlari – Centrul Județean de Asistență Psihopedagogică Sălaj
Nr. crt. | Nume și prenume consilier școlar | Centrul Județean de Asistență Psihopedagogică Sălaj | Adresa de email |
1. | MESAROS ADINA EMILIA | Profesor consilier școlar, Director CJRAE Sălaj | adina.mesaros@cjraesalaj.ro |
2. | DRAGOȘ ANCA CORINA | Profesor consilier școlar cu atribuții de coordonator CJAP Sălaj | anca.dragos@cjraesalaj.ro |
3. | GÂRDAN MELANIA MARIA | Profesor consilier școlar CJAP Sălaj | melania.gardan@cjraesalaj.ro |
4. | CERNUCAN LORENA DIANA | Profesor consilier școlar CJAP Sălaj | lorena.cernucan@cjraesalaj.ro |
Consilieri școlari – Cabinete Școlare de Asistență Psihopedagogică
Nr. crt. | Nume și prenume consilier școlar | Cabinet interșcolar de asistență psihopedagogică | Adresa de email | |
ZONA ZALĂU |
||||
1. | BEJAN PAULA – ANDREEA | 1. Grădiniţa cu Program Prelungit Nr. 1 Zalău | paula.bejan@cjraesalaj.ro | |
2. Grădiniţa cu Program Prelungit Nr. 5 Zalău | ||||
3. Grădiniţa cu Program Normal . Nr. 4 Zalău | ||||
2. | BLAJ ALINA | 1. Grădiniţa cu P. P. Nr. 12 Zalău | alina.blaj@cjraesalaj.ro | |
2. Liceul Ortodox „Sfântul Nicolae” Zalău | ||||
3. Şcoala Gimnazială „Vasile Breban” Crişeni | ||||
3. | BODA MARIANA | 1. Şcoala Gimnazială „Iuliu Maniu” Zalău | mariana.boda@cjraesalaj.ro | |
2. Şcoala Gimnazială Nr. 1 Românași | ||||
4. | BODEA GABRIELA – ANCA | 1. Grădiniţa cu Program Prelungit „Pinochio” Zalău | gabriela.bodea@cjraesalaj.ro | |
2. Grădiniţa cu Program Normal Nr. 7 Zalău | ||||
3. Şcoala Gimnazială Nr. 1 Aghireș | ||||
5. | BUZGĂU ADINA LĂCRIMIOARA | 1. Liceul Tehnologic „Mihai Viteazul” Zalău | adina.buzgau@cjraesalaj.ro | |
2. Şcoala Gimnazială Nr. Dobrin | ||||
6. | CHICHIȘAN LAVINIA – ANITA | 1. Grădiniţa cu Program Prelungit „Căsuța cu povești” Zalău |
lavinia.chichisan@cjraesalaj.ro | |
2. Grădiniţa cu Program Prelungit „Dumbrava Minunată” Zalău |
||||
7. | CORA CARLA – MARIA – GABRIELA | 1. Şcoala Gimnazială „Simion Bărnuţiu” Zalău | maria.cora@cjraesalaj.ro | |
8. | COSTE MARIA ANDREEA | 1. Liceul Pedagogic „Gheorghe Şincai” Zalău | maria.coste@cjraesalaj.ro | |
9. | DASCĂL MIRELA – ANGELA | 1. Liceul Tehnologic „Voievodul Gelu” Zalău | mirela.dascal@cjraesalaj.ro | |
2. Școla Gimnazială Nr. 1 Mirșid | ||||
10. | GROZA ADRIANA – CARMEN | 1. Şcoala Gimnazială „Porolissum” Zalău | adriana.groza@cjraesalaj.ro | |
2. Şcoala Gimnazială Nr. 1 Bălan | ||||
11. | HORVATH BEATA – LAURA | 1. Şcoala Gimnazială „Gheorghe Lazăr” Zalău | beata.horvath@cjraesalaj.ro | |
2. Şcoala Gimnazială Nr. 1 Borla | ||||
12. | KERESZTES ZITA | 1. Liceul cu Program Sportiv„Avram Iancu” Zalău | zita.keresztes@cjraesalaj.ro | |
2. Şcoala Gimnazială Nr. 1 Panic | ||||
13. | LOBOȘ SIMONA – IOANA | 1. Liceul de Artă „Ioan Sima” Zalău, | simona.lobos@cjraesalaj.ro | |
2. Şcoala Gimnazială Nr. 1 Chieșd | ||||
14. | LUNG ANIELA -ROXANA | Colegiul Tehnic „Alesandru Papiu Ilarian” Zalău | aniela.lung@cjraesalaj.ro | |
15. | MORAR MONICA | 1. Colegiul Naţional „Silvania” Zalău | monica.morar@cjraesalaj.ro | |
16. | NAGY MELINDA | 1. Grădiniţa cu Program Prelungit „Voinicel” Zalău | melinda.nagy@cjraesalaj.ro | |
2. Grădiniţa cu Program Prelungit „Piticii Isteți” Zalău | ||||
17. | PINTEA – CHEREJI MIHAELA – CORINA | 1. Şcoala Gimnazială „Mihai Eminescu” Zalău | mihaela.pintea-chereji@cjraesalaj.ro | |
18. | POP – VAIDA IOANA – RAMONA | 1. Şcoala Gimnazială „Corneliu Coposu” Zalău | ioana.pop.vaida@cjraesalaj.ro | |
2. Şcoala Gimnazială „Simion Bărnuțiu” Bocşa | ||||
19. | STRÎMBU IULIA -MONICA | 1. Grădiniţa cu Program Prelungit „Ion Creangă” Zalău | iulia.strambu@cjraesalaj.ro | |
2. Grădiniţa cu Program Prelungit „Licurici” Zalău | ||||
3. Şcoala Gimnazială Nr. 1 Hereclean | ||||
20 | SZALANSZKI JUDIT | 1. Liceul Reformat „Wesselenyi” Zalău | judit.szalanszki@cjraesalaj.ro | |
2. Şcoala Gimnazială „Szikszai Lajos” Şamşud | ||||
ZONA ȘIMLEU – SILVANIEI | ||||
21. | BÎRSAN CAMELIA -MARIANA | 1. Colegiul Tehnic „Iuliu Maniu” Şimleu Silvaniei | camelia.birsan@cjraesalaj.ro | |
2. Şcoala Gimnazială Nr. 1 Marca | ||||
22. | CHIMIȘLIU SIMONA -IONELA | 1. Şcoala Gimnazială „Silvania” Şimleu Silvaniei | simona.chimisliu@cjraesalaj.ro | |
2. Şcoala Gimnazială Nr.1 Pustă (nivel gimnazial) | ||||
23. | COSTEA DAN | 1. Școala Gimnazială „Marcus Aurelius” Creaca | dan.costea@cjraesalaj.ro | |
2. Şcoala Gimnazială „Horea” Şimleu Silvaniei | ||||
3. Liceul Tehnologic „Cserey – Goga” Crasna | ||||
(secția română primar + gimnaziu și liceu) | ||||
24. | CRIŞAN ANICUŢA – ROMANŢIANA | 1. Grădiniţa cu Program Prelungit Nr. 1 Şimleu Silvaniei | romantiana.crisan@cjraesalaj.ro | |
2. Grădinița cu Program Prelungit Nr. 2 Simleu Silvaniei (Gr. cu P.N. Nr. 4) |
||||
3. Grădiniţa cu Program Prelungit Nr. 3 Şimleu Silvaniei | ||||
25. | POP RAMONA – MARIA | 1. Colegiul National „S. Bărnuţiu”Şimleu Silvaniei | ramona.pop@cjraesalaj.ro | |
2. Şcoala Gimnazială Nr. 1 Pustă (nivel primar) | ||||
26. | SZABO BEATA | 1. Şcoala Gimnazială „Bathory Istvan” Şimleu Silvaniei | beata.szabo@cjraesalaj.ro | |
2. Liceul Tehnologic „Ioan Ossian” Şimleu Silvaniei | ||||
3. Şcoala Gimnazială Nr. 1 Boghiş | ||||
ZONA JIBOU | ||||
27. | DAROCZI ANDREI – CLAUDIU | 1. Şcoala Gimnazială „Lucian Blaga” Jibou | andrei.daraczi@cjraesalaj.ro | |
2. Grădiniţa cu P.P. „Prichindel” Jibou | ||||
28. | NUŢ DANIELA | 1. Liceul Teoretic „Ioan Agârbiceanu” Jibou | daniela.nut@cjraesalaj.ro | |
2. Grădinița „Prichindel” Jibou (Grădiniţa cu P.N. Nr. 2 și Grădinița cu P.N. Nr. 3 Jibou) | ||||
29. | PRODAN VOICA | 1. Liceul Tehnologic „Octavian Goga” Jibou | voica.prodan@cjraesalaj.ro | |
2. Grădiniţa cu P.P. „Prichindel” Jibou | ||||
ZONA CEHU | ||||
30. | ANTAL KATALIN – EDIT | 1. Liceul Tehnologic „Gheorghe Pop de Baseşti” Cehu Silvaniei | katalin.antal@cjraesalaj.ro | |
2. Şcoala Gimnazială „G. Laszlo” Cehu Silvaniei | ||||
3. Grădiniţa cu P.P.„Piticot” Cehu Silvaniei (secția maghiară) | ||||
31. | VLĂȘAN ANGELA | 1. Şcoala Gimnazială „Andrei Mureşanu” | angel.vlasan@cjraesalaj.ro | |
ZONA RURALĂ | ||||
32. | BANTO NATALIA | 1. Școala Profesională Sâg | natalia.banto@cjraesalaj.ro | |
2. Școala Gimnazială Nr. 1 Bănișor | ||||
33. | BOROS ILONA | 1. Liceul Tehnologic „Cserey – Goga” Crasna
(secția maghiară) |
ilona.boros@cjraesalaj.ro | |
2. Grădinița cu Program Prelungit Crasna
(secția română/maghiară) |
||||
34. | BOGYA ADINA | 1. Școala Gimnazială Nr. 1 Camăr | adina.bogya@cjraesalaj.ro | |
2. Școala Gimnazială Nr. 1 Carastelec | ||||
3. Școala Gimnazială Nr. 1 Ip | ||||
35. | BUTUZA LEONTINA ANA | 1.Școala Gimnazială Nr. 1 Rus | leontina.butuza@cjraesalaj.ro | |
2. Liceul Tehnologic Nr. 1 Gâlgău | ||||
3. Școala Gimnazială Nr. 1 Poiana Blenchii | ||||
36. | LUNG ANIELA | 1. Școala Gimnazială Nr. 1 Horoatu Crasnei | aniela.lung@cjraesalaj.ro | |
CRIȘAN ROMANȚIANA | 2. Școala Gimnazială „Horea” Cizer | romantiana.crisan@cjraesalaj.ro | ||
37. | DRUHORA ANDA | 1. Liceul Tehnologic „Liviu Rebreanu” Hida | anda.muresan@cjraesalaj.ro | |
2. Şcoala Gimnazială Nr. 1 Dragu | ||||
38. | JOZSA KRISZTINA – HENRIETTE | 1. Şcoala Gimnazială. Nr. 1 Pericei | krisztina.jozsa@cjraesalaj.ro | |
2. Școala Gimnazială Nr. 1 Vârșolț | ||||
39. | MAN ADINA – MARIA | 1. Liceul Tehnologic „Ioachim Pop” Ileanda | adina.man@cjraesalaj.ro | |
2.Școala Gimnazială Nr. 1 Letca | ||||
3.Școala Gimnazială Nr. 1 Lozna | ||||
40. | POP MARIA MĂDĂLINA | 1. Școala Gimnazială Nr 1 Sîmnihaiu Almașului | madalina.pop@cjraesalaj.ro | |
2. Școala Gimanzială Nr. 1 Zimbor | ||||
3. Școala Gimanzială Nr. 1 Cuzăplac | ||||
41. | POP ANA DIANA | 1. Școala Gimnazială Nr. 1 Agrij | ana.pop@cjraesalaj.ro | |
2. Școala Gimnazială Aurelia și „Lazăr Cosma” Treznea | ||||
3. Școala Gimnazială Nr. 1 Buciumi | ||||
42. | POP IOANA – GEORGETA | 1. Şcoala Gimnazială Nr. 1 Măierişte | ioana.pop@cjraesalaj.ro | |
CARLA CORA | 2. Şcoala Gimnazială „Gheorghe Şincai” Bobota | maria.cora@cjraesalaj.ro | ||
43. | POP ENIKO | 1. Liceul Tehnologic „Petri Mor” Nuşfalău | eniko.pop@cjraesalaj.ro | |
2. Școala Gimnazială Nr. 1 Plopiș | ||||
44. | PUSOK-BARA ERIKA-MARIA | 1. Liceul Tehnologic Nr. 1 Sărmăşag, | erika.pusok-bara@cjraesalaj.ro | |
45. | RUS DOINA CARMEN | 1. Școala Gimnazială Nr. 1 Valcău de Jos | doina.rus@cjraesalaj.ro | |
2. Școala Gimnazială „Avram Iancu” Halmășd | ||||
46. | VAIDA IULIA | 1. Școala Gimnazială „Traian Crețu” Năpradea | iulia.vaida@cjraesalaj.ro | |
2. Școala Gimnazială „Avram Iancu” Aluniș | ||||
3. Școala Gimnazială „Vasile Lucăcel”
Someș Odorhei |
||||
47. | VERES GERTRUD | 1. Școala Gimanzială Nr. 1 Almașu | gertrud.veres@cjraesalaj.ro | |
2. Școala Gimanzială Nr. 1 Fildu | ||||
3. Școala Gimanzială Nr. 1 Jebucu | ||||
48. | BUTUZA LEONTINA ANA | 1.Liceul Tehnologic Nr. 1 Surduc | leontina.butuza@cjraesalaj.ro | |
DAROCZI ANDREI CLAUDIU | 2. Şcoala Gimnazială Nr. 1 Gârbou | andrei.daroczi@cjraesalaj.ro |